MY NEW BLOG

If you are english speaking visitor please go to my new blog www.katecrafts.com

Kate

Friday, April 6, 2012

Tady je Broučkovo

Prima den přeji, 
zvu vás na malou exkurzi do své pracovny.
V létě minulý rok jsme koupili domek na Kolínsku a když jsem viděla, že má starou garáž s úžasným výhledem do zahrady, bylo mi hned jasné, že zde bude pracovna. K domečku náleží další velikánská garáž i dílna, takže muž o pracovní místo ochuzený není.
Všechny práce, které bylo nutné udělat jsou dílem mého šikovného manžela a tchána. Kubík a půl betonu zajistilo vyrovnání šikmé podlahy. Bourací kladivo zajistilo vybourání dvou starých garážových vrat a spolehlivá firma mohla osadit okno do zahrady a velikou výlohu místo vrat. To kdybych někdy měla sen o kamenném obchůdku. Letos ještě čeká instalace podlahového topení, zateplení střechy a zateplení fasády, to se minulý rok nestihlo. Garáž stále vysychá, tak nic nesmí být naraženo na zeď, vzduchu musí cirkulovat a jedna stěna se stále trochu loupe, ale už jsme vyřešili problémy s plísní, což byl největší problém.
Ateliér jak pracovnu nazýváme sdílím hned se třemi tvorečky, synem Tobíkem, který zde má hrací koberec, bednu s hračkami a nezbytný stoleček na malování. S pejskem desetiletým šarpejem Bilbou, který zaujímá denně strategickou pozici proti dveřím a  kočkou Aničkou, no spíše ročním kotětem, které mi neustále okupuje starou pracovní židli. No a manžel ten občas příjde s kávou a lebedí si na sedačce, která je zároveň spacím místem pro hosty.
Nábytek je klasická IKEA sestava PAX a také krabice jsou IKEA. Až jednou bude peníz navíc, ráda bych to vyměnila za masiv. Nyní tedy náhlednutí k Broučkovi :-) 
Strategický výhled do zahrady zajišťuje dohled nad dítkem na pískovišti, nad dítkem když je na terase nebo když lítá jen tak po zahradě a mohu sledovat i muže, když u své sítě natažené mezi stromy trénuje golf.
No comments:

Post a Comment